Informujemy, że pomimo ograniczeń wprowadzonych przez Rząd w związku z ogłoszeniem stanu epidemiologicznego, w naszym sklepie NIE MA opóźnień w realizacji zamówień.
Szukaj wg modelu

Kategorie

Producenci

Profesjonaly sklep z częściami do skuterów

 

Sklep Racing-Planet jest polskim przedstawicielem światowej sieci sklepów Racing Planet, oferujących części do skuterów o pojemności 50cc, maxiskuterów, quadów motocykli a także skuterów wodnych. Na naszej stronie znaleźć można różnorodne, markowe części do skuterów, pasujące do wielu modeli, między innymi takich marek jak: Keeway, Kymco, Romet, SYM, Yamaha czy Zipp. Oferujemy również pełen asortyment części oryginalnych do wszystkich pojazdów Kymco oraz Hyosung , które kiedykolwiek jeżdziły po europejskich drogach. Większość części jest dostępna "od ręki" – znajduje się w naszym magazynie centralnym. Ponadto posiadamy także wiele innych akcesoriów do skutera, które uprzyjemnią jazdę lub sprawią, że będzie ona bardziej bezpieczna.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!


Dane firmy prowadzącej sklep Racing-Planet Polska:


UWAGA!

od dnia 30.09.2019 zmiana adresu na:

SD Piotr Jagodziński
ul Dworska 27
80-506 Gdańsk

NIP: PL 879-131-62-05

Kontakt email w sprawie zamówień, przesyłek, zwrotów: [email protected]

Kontakt email w sprawie zapytań o produkty, pytań i wątpliwości technicznych: [email protected]

 

Możesz skontaktować się z nami również poprzez okno rozmowy na żywo (online chat) dostępne w prawym dolnym rogu naszej witryny. Staramy się być dostępni jak najczęściej, jednak jednorazowo możemy obsługiwać tylko jedną osobę. Zatem jeśli czekasz na rozmowę zbyt długo prosimy zostaw swoje pytanie i aktualny, działający adres e-mail. Odpowiemy szybko.

 

 

 

Konto bankowe:
mBank SA
IBAN: PL 81 1140 2004 0000 3102 6648 6277