Informujemy, że pomimo ograniczeń wprowadzonych przez Rząd w związku z ogłoszeniem stanu epidemiologicznego, w naszym sklepie NIE MA opóźnień w realizacji zamówień.
Szukaj wg modelu

Kategorie

Producenci

 

 

Szanowni Państwo!

Rozumiemy, iż czas realizacji zamówienia jest dla Państwa niezmiernie ważny. 

W sklepie racing-planet.pl mamy jednak ponad 90 tys pozycji. Ta wielka różnorodność nie pozwala na magazynowanie ich wszystkich w każdym z krajów , w których mamy swoje oddziały. Większość pozycji znajduje się w naszym magazynie centralnym zlokalizowanym w Jenie (DE) i stamtąd ruszają one w drogę do Państwa. 

 

Towary w naszym sklepie posiadają jeden z dwóch statusów dostępności:


 

  • Status DOSTĘPNY ( kolor zielony)  oznacza, że produkt znajduje się w jednym z magazynów Racing Planet ( polskim lub głównym znajdującym się w Niemczech)  i  otrzymasz go w ciągu do 96 godzin roboczych.  Nie dotyczy to części oryginalnych Kymco i Hyosung , które ściagamy specjalnie dla Was z centralnych, europejskich  magazynów obu firm. Wymaga to dodatkowych 48 godzin. W okresie zimowym, poza sezonem czas ten może ulec wydłużeniu - prosimy o wyrozumiałość.

 

  • Status NIEDOSTĘPNY ( kolor pomarańczowy ) oznacza, że produktu nie ma obecnie w żadnym z naszych magazynów. Nie znaczy to jednak , iż nie możemy go dla Ciebie zdobyć.  Najlepszym rozwiązaniem jest w takiej sytuacji wejść w kartę produktu i wpisać swój adres mailowy w polu Powiadom mnie kiedy będzie dostępny widocznym pod statusem dostępności. W tej sytuacji obsługa sklepu postara się poszukać dla Ciebie tego produktu u naszych dostawców. Zostaniesz o tym fakcie poinformowany mailowo. Dodatkowo gdy tylko oczekiwany produkt pojawi się w którymś z naszych magazynów na stałe, zostaniesz o tym poinformowany mailowo.