Informujemy, że pomimo ograniczeń wprowadzonych przez Rząd w związku z ogłoszeniem stanu epidemiologicznego, w naszym sklepie NIE MA opóźnień w realizacji zamówień.
Szukaj wg modelu

Kategorie

Producenci

Wariator J.Costa PRO Honda SH300i, NSS 300i

IT646FS-PRO

Stan:

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

971,96 zł Cena zawiera 23% Vat, nie zawiera przesyłki

Waga: 1,66kg

Wariator J Costa seria PRO do maxiskuterów napędzanych silnikiem Honda 300cc w tym tak popularnych jak Honda SH300i czy Honda Forza NSS 300i . Nowa seria PRO jest kontynuatorem myśli zawartej w EVO3 z wprowadzonymi drobnymi poprawkami szczególnie w zakresie chłodzenia a także znaczącymi zmianami jakościowymi. Poprzednie serie miały problem z dość szybmik zużywaniem się talerza szczególnie w miejscu pracy kołków. Wszytkie newralgiczne miejsca ponoć zostały poprawione i wzmocnione. Pomimo tego wariatory PRO są lżejsze i mają dawać jeszcze lepsze osiągi.

J.COSTA jest jednym z wiodących producentów wariatorów dla przemysłu motoryzacyjnego. Tradycja, doświadczenie w branży, znajomość rynku i silne zaangażowanie pozwoliło na uzyskanie pozycji w USA jako lider innowacji w branży. Aby wyprzedzić rynek i reagować na szybkość innowacji wymagającej branży, J.COSTA posiada zaawansowany Dział Badań i Rozwoju.
J.Costa jest hiszpańską firmą produkującą wariatory do niemal wszystkich typów skuterów i quadów. Transwersalne wariatory nie posiadają ślizgających się okrągłych rolek (których kształt de facto utrudnia działanie i przyczynia się do szybszego ich zużycia – co zostało niejako wykorzystane przez asymetryczne rolki Pulley'a), a jedynie kołki o zaokrąglonym końcu, które wkłada się w blok wariatora pod kątem około 45 stopni. Siła odśrodkowa wymusza ruch kołków w otworach, co odpowiada ślizganiu się rolek w tradycyjnych wariatorach, a w konsekwencji czego poruszany jest talerz wariatora.
Dzięki prostocie konstrukcji, element J.Costa jest zdecydowanie bardziej wydajny przy przenoszeniu mocy silnika na tylne koło, w porównaniu do standardowych wariatorów Eksploatacja wariatorów poprzecznych jest łatwiejsza, gdyż żywotność kołków jest wielokrotnie większa. Rzadziej musimy rozbierać skuter, albo odwiedzać serwis, by wymienić rolki w wariatorze.

1,66kg
IT646FS-PRO
IT646FSPRO
J. Costa

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzjęCzęści zamienne do tego artykułu

 
Waga: 0,00kg
JC16031014014M
163,13 zł*