Szukaj wg modelu

Kategorie

Producenci

Newsletter

Wariator Polini Hi-Speed do Yamaha Aerox, Giggle, Neos, Vino 50 4-Takt Euro4

241.746

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny!
Wysyłka 24-72 godzin
Więcej informacji o wysyłce i terminie dostawy
kliknij tu

277,09 zł Cena zawiera 23% Vat, nie zawiera przesyłki

Waga: 0,67kg

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 27 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 27 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 8,10 zł.


Wariator znanej włoskiej firmy Polini z serii Hi-Speed do skutwerow Yamaha Aerox 50cc 4T nowe modele Euro 4 (zwykle od 2018). Analogicznie pasuje  też do innych skuterów korzystających z tych silników w tym do do Yamaha  Giggle, Neos, Vino 50 4-Takt Euro4. Nowy wersja wariatora  Polini HI-SPEED zapewnia wydajność bez rezygnacji z maksymalnej niezawodności.
Główna część wariatora została zaprojektowana tak, aby pasek mógł optymalnie i szybko wejść na obwód dając maksymalne osiagi.
Wnętrze powierzchni ślizgowych dla rolek zostało poddane zabiegowi szkiałkowania w celu poprawenia właściwości ślizgowych rolek.
Obciążenie sprężyny centralnej zostało zwiększone o 87% w stosunku do oryginalnej.
Sprężyny sprzęgłowe ze zwiększonym obciążeniem o 35% poprawiają start- nastepuje on z 500 obr wyższych niż w oryginale.  Rolki wariatora posiadają powłokę wykonaną z nowej mieszanki nylonu i aramidu co podwyższa ich trwałość.  W zestawie znajduje się zestaw rolek 16x13 o wadze 4,9gr każda.


Stasując ten wariator natychmiast zauważysz, że starty będą szybsze i znacząco poprawia się przyspieszenie, aby wcześniej osiągnąć maksymalną prędkość obrotową.


UWAGA! Polini zdecydowanie zaleca dodatkowy montaż emulatora sondy lambda firmy Polini o  numerze  171.0010 ( patrz poniżej).
Sonda lambda wykrywa obecność tlenu w gazach spalinowych i pozwala na dostosowanie odpowiedniej mieszanki powietrze/paliwo. Emulator Polini symuluje pracę oryginalnej sondy lambda. Dzięki emulatorowi nawet na oryginalnym CDI poprawi się spalanie a co za tym idzie i osiągi.

0,67kg
241.746
241.746
Polini

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzjęCzęści zamienne do tego artykułu

Produkty powiązane i alternatywne