Informujemy, że pomimo ograniczeń wprowadzonych przez Rząd w związku z ogłoszeniem stanu epidemiologicznego, w naszym sklepie NIE MA opóźnień w realizacji zamówień.
Szukaj wg modelu

Kategorie

Producenci

Newsletter

Wydech Turbokit GMax 4T do Suzuki Burgman 400i 03-06

M4T120-N

Stan:

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

1 406,33 zł Cena zawiera 23% Vat, nie zawiera przesyłki

Waga: 0,00kg

Wydech serii Gmax znanej hiszpańskiej firmy Turbokit do skuterów Suzuki Burgman 400 zasilanych wtryskiem (injection) modele od 2003-2006. Dla wielu tunerów, nazwa Turbo Kit od dawna jest synonimem maksymalnej wydajności. Seria Gmax łączy w sobie wszystko, czego mógłby sobie życzyć kierowca skutera Maxi. Maksymalna wydajność, dyskretny dźwięk, konstrukcja ze stali nierdzewnej / aluminium, doskonały wygląd i doskonały stosunek ceny do jakości.

Tłumik tylny wyposażony jest w pochłaniacz dźwięku znany również jako noise killer czy dB Killer. Mocowanie jego za pomocą  pierścienia zatrzaskowego jest korzystniejsze niż konwencjonalne mocowanie śrubowe. Połaczenia śrubowe pozwalają na  wibracjei mogą zgubić się co skutkuje utratą pochłaniacza. Poza tym w ten sposób możesz łatwo tą blokadę zdemontować poprawiajac osiagi i otrzymując bardziej donośny dzwięk.

Zestaw Turbo Kit jest dostarczany z wszystkimiczęściami potrzebnymi do montażu.


0,00kg
M4T120-N
M4T120-N
Turbo Kit

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzjęCzęści zamienne do tego artykułu