Informujemy, że pomimo ograniczeń wprowadzonych przez Rząd w związku z ogłoszeniem stanu epidemiologicznego, w naszym sklepie NIE MA opóźnień w realizacji zamówień.
Szukaj wg modelu

Kategorie

Producenci

Ładowarka błyskawiczna , Starter, NOCO GB50 Boost XL1500A 12V Jump Starter

GB50

Produkt dostępny!
Wysyłka 24-72 godzin
Więcej informacji o wysyłce i terminie dostawy
kliknij tu

629,86 zł Cena zawiera 23% Vat, nie zawiera przesyłki

Waga: 0,00kg

Najwyższej światowej klasy ładowarka Genius® NOCO GB50 Boost XL 1500A 12V Jump Starter amerykańskiej firmy NOCO. Zestaw do ładowania i błyskawicznego rozruchu akumulatorów. Uruchamia silniki benzynowe o pojemności do 7 litrów i silniki wysokoprężne o pojemności do 4,5 litra. ładowarka w wersji poszerzonej o wejścia USB i micro usb pozwalające na naładowanie tabletów, telefonów i innych urządeń ładowanych z tego portu. Prostownik do ładowania akumulatorów wszelkich typów także kwasowo-ołowiowych, bezobsługowych, super MF , VRLA. Ogromnym atutem jest kompaktowy wymiar ponad 2 krotnie mniejszy niż u konkurencji. Większa energia ładowania pozwala na znaczne skrócenie procesu pełnego naładowania akumulatora. Doskonały do szybkiego awaryjnego rozruchu akumulatorów w każdych warunkach (starter, Booster). Na jednym naładowaniu pozwala na do 20 prób rozruchów także w trakcie podróży. Naładuj ładowarkę przed wyruszeniem i skorzystaj z niej w sytuacji awaryjnej nawet bez żródła zasilania- system Jump Start®. Doskonała na zimę do ratowania rozładowanego akumulatora.

Od nas prywatnie:

Jednen z naszych ulubionych produktów, który sami użytkujemy i polecamy. Idealny kompan na zimę i w trudnych sytuacjach. Miej go pod ręką. Przed zakupem obejrzyj dziesiątki filmików na Youtube a przekonasz sie o jego wartości i jakości.

Dane techniczne:

Pojemność: 3150mAh

Zalecana do akumulatorów: 12V

Szczytowa wartość prądu: 1500A

Prąd rozruchu: 200A
Wejście USB: 5V, 2.1A

Wejście Micro USB: 5V 2.1A

Stopień ochrony: IP65
Chłodzenie: naturalna cyrkulacja
Zalecana temperatura pracy: od -30 do 50ºC
Wbudowana latarka: 200 lumenów z 7 różnymi programami świecenia
Ochrona przed zwarciem , odwrotną polaryzacją
Ochrona przed powstawaniem iskier

0,00kg
GB50
GB50
NOCO

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzję