Informujemy, że pomimo ograniczeń wprowadzonych przez Rząd w związku z ogłoszeniem stanu epidemiologicznego, w naszym sklepie NIE MA opóźnień w realizacji zamówień.
Szukaj wg modelu

Kategorie

Producenci

Newsletter

Akumulator Fulbat FLTZ14S LITHIUM ION M/C

FB560511

Produkt dostępny!
Wysyłka 24-72 godzin
Więcej informacji o wysyłce i terminie dostawy
kliknij tu

528,32 zł Cena zawiera 23% Vat, nie zawiera przesyłki

Waga: 0,85kg

Doskonałej jakości akumulator litowo-jonowy belgijskiej firmy Fulbat wykonane w technologii Li-Ion LiFePO4. . Akumulatory Fulbat wykorzystujące nowoczesne płyty fosforanowo- żelazowe to nowa seria absolutnie bezobsługowych, ultralekkich akumulatorów najwyższej jakości. Dzięki zastosowanej technologii z uwagi na bardzo niską masę polecane są głownie do pojazdów wyścigowych,i enduro gdzie każdy kilogram masy ma znaczenie. Dodatkowe korzyści wynikające z technologii litowo jonowej :

 

-bardzo niskie samorozładowywanie- po zimie każdy pojazd da sie uruchomić
-bezobsługowość - nie wymagają uwagi ze strony użytkownika ( chyba że trzeba doładować...)
-bardzo bezpieczne w eksploatacji i nieszkodliwe dla otoczenia
-ogromna długowieczność - o wiele więcej cykli ładowania - wg najwyższych standardów IC to 5 x więcej niż w przypadku klasycznych akumulatorów
-bardzo wysoka sprawność elektryczna- prąd rozruchu nawet w małych akumulatorch jest bardzo wysoki
może byc zainstalowany w dowolnej pozycji- nie wpływa on ana sprawność i bezpieczeństwo użytkowania

 

Główne cechy techniczne tego produktu:


Typ akumulatora: FLTZ14S Li
Napięcie: 12V
Pojemność (10h): 5Ah
Prąd rozruchowy (-18 ° C / 0 ° F): 350A
Wymiary (± 2 mm) : 93x150x87mm
Typ złącza: A
Waga : 0,85kg

 

UWAGA!
1. Nie jest możliwe używanie tradycyjnych prostowników i prostych ładowarek do akumulatorów tradycyjnych. Jedynie inteligentne ładowarki są w stanie skutecznie naładować ten rodzaj akumulatorów i nie wpłynąć na skrócenie jego życia.
2. Aby prawidłowo naładować akumulator ( także w pojeździe) jonowo litowy konieczne jest napięcie ładowania o wartości minimalnej 14V a maksymalnej 14,8V. Wartości niższe nie naładują go do 100% a wyższe niż 14,8V mogą go uszkodzić.
3. Po naładowaniu akumulatora zostaw go na 1-2 godziny i sprawdć napięcie- jeśli jest ono niższe niż 13,0 V konieczne jest dodatkowe naładowanie
4. Jeśli podczas ładowania akumulator staje się gorący- przerwij ładoawanie i wróć do niego po ostygnięciu.
5. Akumulator może być użyty po wyjęciu z opakowania - zalecamy jednak sprawdzić napięcie. Sugerujemy aby było ono równe lub wyższe niż 13V przed montażem

 

pastedGraphic.png 

Baterie są oznaczone symbolem przekreślonego kosza na śmieci  Ten symbol oznacza, że baterii nie wolno wyrzucać razem z odpadami domowymi. W przypadku baterii zawierających więcej niż 0,0005 procenta masy rtęci, więcej niż 0,002 procenta masy kadmu lub więcej niż 0,004 procenta masy ołowiu, nazwa chemiczna odpowiedniego użytego zanieczyszczenia znajduje się pod symbolem pojemnika na odpady - "Cd" oznacza kadm, "Pb" - ołów, a "Hg" - rtęć.

 

Etykietowanie substancji niebezpiecznych zgodnie z rozporządzeniem CLP (WE) nr 1272/2008 dla akumulatorów rozruchowych z akumulatorem kwasowym:


Zawiera: Kwas siarkowy 38%.
Niebezpieczne piktogramy:

GHS05

pastedGraphic.png 

Słowo sygnałowe: NIEBEZPIECZEŃSTWO!
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie:
H314 Powoduje poważne oparzenia skóry i uszkodzenia oczu.
Instrukcje bezpieczeństwa:
P264 Po użyciu dokładnie umyć ręce.
P280 Nosić rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
P301 / P330 / P331 W przypadku połknięcia: Wypłukać usta. Nie wywoływać wymiotów.
P303 / P361 / P353 Kontakt ze skórą (lub włosami): Natychmiast zdjąć zanieczyszczoną odzież, umyć skórę wodą/prysznicem.
P305 / P351 / P338 W przypadku kontaktu z oczami: płukać delikatnie wodą przez kilka minut. Zdejmij soczewki kontaktowe, jeśli to możliwe. Kontynuować płukanie.

0,85kg
FB560511
560511
Fulbat

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzję