Szukaj wg modelu

Kategorie

Producenci

Newsletter

Zapłon MVT Digital Direct ze światłami do Peugeot 50cc 2T silniki poziome

MVT-DD10

Produkt dostępny!
Wysyłka 24-72 godzin
Więcej informacji o wysyłce i terminie dostawy
kliknij tu

1 239,79 zł Cena zawiera 23% Vat, nie zawiera przesyłki

Waga: 0,00kg

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 123 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 123 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 36,90 zł.


Sportowy zapłon z wewnętrznym wirnikiem znanej firmy MVT z serii DD (Digital Direct) do skuterów z silnikami Peugeot 50cc 2T (silniki poziome) . W przeciwieństwie do innych producentów systemów zapłonowych z wirnikiem wewnętrznym, które są przeznaczone głównie do wyścigów, hiszpański producent MVT zintegrował cewkę zapłonową z cwką do świateł. Oznacza to, że ten kompletny zapłon może całkowicie zastąpić oryginalny zapłon i zasilić w energię całą elektronikę pokładową w tym też światła.
Lekki wewnętrzny wirnik jest dla silnika dwusuwowego znacznie lepszy od ciężkiego, oryginalnego wirnika i zapewnia najlepszą wydajność przy absolutnej niezawodności i przydatności do codziennego użytku.
Digital Direct" posiada cyfrowy CDI z adaptacyjną regulacją czasu zapłonu i dlatego idealnie nadaje się również do silników tuningowych.

Moc wyjściowa: 60W
Napięcie zapłonu: 42kV
maks. prędkość obrotowa: 22.000 obr/min

MVT zdobyła wiele tytułów w mistrzostwach Hiszpanii i Francji i jest tak przekonana o jakości swoich produktów, że wszyscy klienci, którzy zakupią z oficjalnych żródeł zapłon MVT bedą mogli mieć go naprawionego za stałą cenę 100 €. Bez względu na to, jakie szkody poniosła!
Aby skorzystać z warunków Karty MVT, cały uszkodzony układ zapłonowy musi zostać zwrócony bezposrednio producentowi. Jeśli układ zapłonowy jest za stary lub za bardzo uszkodzony, otrzymają Państwo nowy zapłon za cenę 100 €, niezależnie od modelu zapłonu MVT.

0,00kg
MVT-DD10
DD10
MVT Allumage

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzję