Szukaj wg modelu

Kategorie

Producenci

Newsletter

Moduł zapłonowy CDI Naraku Racing V.2 DC do Kymco 4T

NK390.16

Stan:

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

130,46 zł Cena zawiera 23% Vat, nie zawiera przesyłki

Waga: 0,24kg

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 13 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 3,90 zł.


Moduł zapłonowy CDI wersja DC ( prąd stały) z serii FACTORY RACING renomowanej firmy Naraku Performance. Firma Naraku ściśle współpracuje z inżynierami fabryki Kymco a dziełem współpracy jest właśnie ten moduł dedykowany do wybranych pojazdów Kymco z silnikiem czterosuwowym posiadających moduł 2 wtyczkowy. Od roku 2009 moduł został poprawiony- zoptymalizowano kąt zapłonu poprawiając jeszcze osiągi. Moduły Racing są przygotowane do pojazdów stiningowanych o podwyższonej mocy choć również mają sens do blokowanych skuterów fabrycznych 50cc. Dzieje się tak ponieważ pojazdy Kymco 4T są fabrycznie wyposażone w moduły zablokowane nie pozwalające na pokazanie pełni możliwości nawet przy zastosowaniu cylindrów o podwyższonej mocy. Moduł Factory Racing umożliwia zatem pełne odblokowanie Twojego pojazdu i zoptymalizowanie jego osiągów. Absolutnie niezbędny przy tuningu i zmianie pojemności.

W przeciwieństwie do chińskich podróbek moduł ten jest produkowany w fabryce KYMCO stąd też nazwa Factory Racing. Implikuje to oczywiście jego wysoką cenę- jednak za jakość i bezpieczeństwo warto jednak zapłacić. Stosowanie modułów marnej jakości powoduje częste awarie większych partii układu elektrycznego a te są bardzo trudne do diagnostyki i kosztowne w "leczeniu".

UWAGA!

1. Przed zakupem proszę zapoznać się z listą dopasowania. Proszę również sprawdzić jaki posiadacie moduł w oryginale. Nowsze modele Kymco 4T posiadają inny typ modułu (jednowtyczkowy)- w naszej ofercie jest to moduł NK390.30. Prosimy upewnić się jaki moduł Państwo potrzebujecie.

 

2. Moduł sportowy , odblokowany. Ze względu na swój charakter może ingerowac we wskazania liczników elektronicznych, które moga już  nie pokazywać poprawnej prędkości. Nie ma obaw o układ zapłonowy i silnik. Ten problem może być w dużej mierze ograniczony przez zastosowanie stłumionych świec zapłonowych.

 

Jeśli zastanawiasz się jak sprawdzić czy masz moduł na prąd stały ( DC) czy zmianny ( AC) możesz to zrobić w prosty sposób.

1. odłącz akumulator
2. włącz stacyjkę

3. spróbuj uruchomić skuter z kickstartera

Skuter odpalił- moduł CDI masz w wersji AC (prąd zmienny)

Skuter nie odpalił- moduł CDI masz w wersji DC (prąd stały)

0,24kg
NK390.16
NK39016
Naraku

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzjęProdukty powiązane i alternatywne