Informujemy, że pomimo ograniczeń wprowadzonych przez Rząd w związku z ogłoszeniem stanu epidemiologicznego, w naszym sklepie NIE MA opóźnień w realizacji zamówień.
Szukaj wg modelu

Kategorie

Producenci

Wydech Tecnigas Q-Tre - Peugeoti vertical

26267

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny!
Wysyłka 24-72 godzin
Więcej informacji o wysyłce i terminie dostawy
kliknij tu

468,12 zł Cena zawiera 23% Vat, nie zawiera przesyłki

Waga: 3,20kg
Wydech Tecnigas Q-Tre został stworzony z myślą o tych, którzy za niewielką cenę chcą nabyć w pełni sportowy wydech. Tecnigas Q-tre idealnie nadaje się jako element tuningu mechanicznego pojazdów z cylindrami fabrycznymi 50cc. Wydech poprawia osiągi zarówno w zakresie przyspieszenia jak i prędkości maksymalnej. Posiada homologacje dopuszczającą do ruchu na drogach EC (zwężka na wlocie kolana wydechu). Po usunięciu zwężki ( nie jest to trudna operacja nawet dla laika) tracimy homologacje ale osiągi ponownie poprawiają się.

Jako, że mamy do czynienia z produktem tańszym jakość nie jest wielkim atutem tego wydechu. Jednak czarna końcówka tłumiąca prezentuje się całkiem nieźle. Jak zwykle w przypadku lakierowanych wydechów należy liczyć się z możliwością dość szybkiego rdzewienia szczególnie jeśli odpowiednio o wydech nie zadbamy.

Podsumowując- za rozsądną cenę uzyskujesz wydech sportowy o niezłych osiągach i nie najgorszej jakości.

Przeznaczony do pojazdów z silnikami Peugeot w wersji wertykalnej (np. Buxy, Speedfight 1&2, Vivacity).

3,20kg
26267
060824211
Tecnigas

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzjęCzęści zamienne do tego artykułu