Informujemy, że pomimo ograniczeń wprowadzonych przez Rząd w związku z ogłoszeniem stanu epidemiologicznego, w naszym sklepie NIE MA opóźnień w realizacji zamówień.
Szukaj wg modelu

Kategorie

Producenci

Keeway

Keeway

Skutery Keeway są często spotykane na polskich drogach i cenione przez użytkowników za niezawodność. Jednak jak wszystkie maszyny, również Keeway od czasu do czasu wymaga wymiany niektórych części. W naszej ofercie znajdziesz wydechy, filtry powietrza, gaźniki, wariatory i wszystkie inne części, jakich możesz potrzebować, produkowane specjalnie pod skutery Keeway, a zatem w stu procentach kompatybilne. Zapraszamy do wyboru odpowiedniego modelu skutera oraz do zapoznania się z prezentowaną w danej pod kategorii ofertą części. Z pewnością uda Ci się znaleźć to, czego poszukujesz, a w dodatku w atrakcyjnej cenie. 

 

Keeway to marka pojazdów produkowanych przez Qianjiang Motor Company China. W Europie przedstawicielstwo i centrala firmy jest u naszych bratanków na Węgrzech w miejscowości Szentendre. Co ciekawe w 2005 roku Keeway zakupił prawa do włoskiej marki Benelli stąd od tego rocznika skutery sygnowane Benelli napędzane są silnikami chińskimi.  Cała gałąź motoryzacyjna  od tego czasu znana jest jako Qianjiang-Benelli Motorcycle Group.